Forum

Powrót Pozacenowe kryteria przy zakupie części zamiennych do pojazdów mechanicznych

AS

Anna Szal

0

Jestem w przededniu wszczęcia postępowania "unijnego" na zakup i dostawę części zamiennych do pojazdów mechanicznych i mam dylemat odnośnie oznaczenia innych niż cena kryteriów oceny ofert. Części zamienny ti chyba nie standard więc trzeba wymyślić inne niż cena kryteria. Termin dostawy odpada, ze względu że wykonawca tworzy w magazynie zamawiającego skład konsygnacyjny więc części po prostu są. Czy ktoś ma może jakieś inne propozycje? Ja mam pustkę w głowie.
Jestem w przededniu wszczęcia postępowania "unijnego" na zakup i dostawę części zamiennych do pojazdów mechanicznych i mam dylemat odnośnie oznaczenia innych niż cena kryteriów oceny ofert. Części zamienny ti chyba nie standard więc trzeba wymyślić inne niż cena kryteria. Termin dostawy odpada, ze względu że wykonawca tworzy w magazynie zamawiającego skład konsygnacyjny więc części po prostu są. Czy ktoś ma może jakieś inne propozycje? Ja mam pustkę w głowie.
0
2016-04-26 06:16 0

A.

Agnieszka .....

7

A może:
warunki gwarancji (np. termin udzielenia gwarancji)
warunki gwarancji np. nie od daty odbioru ilościowo-jakościowego tylko od daty zamontowania części...
zastępowalność danej części inną spełniającą wymagania Zamawiającego (producenta sprzętu, pojazdu)
wartość techniczna np. sposób realizacji zamówienia .......
termin wyprodukowania części....
A może: warunki gwarancji (np. termin udzielenia gwarancji) warunki gwarancji np. nie od daty odbioru ilościowo-jakościowego tylko od daty zamontowania części... zastępowalność danej części inną spełniającą wymagania Zamawiającego (producenta sprzętu, pojazdu) wartość techniczna np. sposób realizacji zamówienia ....... termin wyprodukowania części....
1
2016-04-26 18:11 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy